Львівщина: Олег Панькевич та Ірина Сех відвідали військових в Чаплинці на Херсонщині

Львівщина: Олег Панькевич та Ірина Сех відвідали військових в Чаплинці на Херсонщині

27.08.14 17:17 0 635
Народні депутати України від ВО "Свобода" Олег Панькевич та Ірина Сех, а також голова Херсонської обласної організації ВО "Свобода" Олег Гаврилко відвідали військових батальйону територіальної оборони Тернопільської області, які зараз виконують завдання на Херсонщині. Разом із народними депутатами на блокпост у Чаплинці приїхали тріо священиків "Новий час".

Свободівці заздалегідь дізналися, які потреби зараз має батальйон, і прибули до військових із допомогою – будівельними та лісоматеріалами. Вони привітали воїнів із Днем Незалежності й побажали їм якнайшвидшої перемоги над ворогом.

Окрім матеріальної допомоги зі Львівщини, бійці отримали й духовну підтримку від тріо священиків "Новий час", які виступили у польових умовах із своєю концертною програмою та духовними проповідями. Після концерту священики довго спілкувалися із бійцями та дарували їм диски зі своїми піснями.

Олег Панькевич розповідає, що як уповноважений фракції ВО "Свобода" в Херсонській області вже майже півроку опікується військовими формуваннями, які несуть службу на Херсонщині. "Спочатку тут базувалася 95-та Житомирська окрема аеромобільна бригада, згодом 30-та окрема механізована бригада з Новограда-Волинського, а от тепер – добровольчий батальйон із Тернопілля. В усіх поїздках до військових – чи то на Херсонщину, чи Луганщину, чи в Дніпропетровськ – я отримую багато корисної інформації, яка дає підстави для законотворчої діяльності. Зокрема, результатом спілкування із учасниками АТО став законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо податкового стимулювання зростання обсягів фінансового забезпечення обороноздатності держави)". Законопроєкт пропонує зміни, завдяки яким буде зменшено суму сплати податку на прибуток підприємств, які допомагають українському війську. Також ми з Іриною Сех та іншими колегами ініціювали зміни до законодавства про мобілізацію, які полягають в обмеженні мобілізації осіб з сімей, в яких вже є хоча б одна мобілізована на військову службу особа. Адже зараз поширене явище, коли в в окремих сім'ях мобілізовано кілька осіб, а в інших – жодної з тих, що підлягають мобілізації. Зараз я готую депутатський запит щодо долі 30-ої бригади, яка воювала в найгарячіших точках на сході й зазнала багато втрат. Українці повинні мати достовірну інформацію про те, що відбувається на війні", – каже Олег Панькевич.

Ірина Сех зазначила, що зовсім недавно на сході відвідувала батальйон територіальної оборони Львівщини, до формування якого особисто причетна. "На посаді голови Львівської облдержадміністрації я займалася формуванням і забезпеченням третього батальйону територіальної оборони Львівщини. Мені не з чужих слів відомо, як непросто спорядити і відправити батальйон для виконання завдань – доводилося залучати допомогу доброчинців із усієї області. Я знаю, що ви зголосилися до батальйону добровільно, а отже йшли боронити незалежність за покликом серця, усвідомлюючи всю небезпеку. Я бажаю вам міцними й здоровими повернутися додому. Повернутися з перемогою, бо немає миру без перемоги!" – наголосила Ірина Сех.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: З початку вересня у Львові ...

КОМЕНТАРІ