У Львівській області юрій Турянський привітав освітян з початком нового навчального року

У Львівській області юрій Турянський привітав освітян з початком нового навчального року

27.08.14 16:57 0 614
Т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський 26 серпня, виступив на розширеній колегії департаменту освіти й науки ОДА.

«Нам випало жити у складний історичний час. Ми пережили Революцію Гідності, живемо в період проведення АТО на сході України.

У цих умовах у людей формуються нові підходи до життя, моральні цінності…. І особлива роль у формуванні молодого українця належить освіті», – наголосив Юрій Турянський.

Серед головних завдань – збільшення мережі дошкільних навчальних закладів, адже в середньому по області показник охоплення дошкільною освітою складає 48%. На 100 місцях в дошкільних закладах Львівщини виховується 145 дітей.

Ще одна проблема – забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів новітньою комп’ютерною технікою та підключення до високошвидкісної мережі Інтернет. Зараз забезпечення шкіл Львівщини комп’ютерною технікою складає 75%. Доступ до мережі Інтернет мають тільки 46% шкіл.

«Місцевим органам влади необхідно подумати про виділення для цих цілей коштів з місцевих бюджетів. Повністю забезпечити комп’ютерною технікою за рахунок державного бюджету та субвенцій з області – неможливо», – сказав Юрій Турянський.

За словами керівника Львівщини, Міністерство освіти й науки України поставило завдання ліквідувати двозмінне навчання. Окрім того, Юрій Турянський запропонував місцевим органам влади при формуванні місцевих бюджетів надати пропозиції, у яких враховані реальні потреби у коштах для організації повноцінного і якісного харчування учнів.

«Надзвичайно важливим є виконання заходів з енергозбереження, особливо зараз, коли ми входимо в опалювальний сезон і коли ми маємо економити газ», – додав Юрій Турянський.

Також він закликав до консолідації зусиль місцеві органи влади, освітян, батьків.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Спецпризначенець з ...

КОМЕНТАРІ