Якщо у політиці не з’явиться нове покоління, шансів на зміни немає взагалі, – Фукуяма

Якщо у політиці не з’явиться нове покоління, шансів на зміни немає взагалі, – Фукуяма

28.08.14 14:10 0 362
Ви повинні піти в політику. Ви повинні бути готові, що ваші руки будуть брудними, що ви будете змушені йти на компроміси і робити багато речей, які роблять люди у всіх урядах у всьому світі.

Таку думка висловив відомий вчений та мислитель Френсіс Фукуяма в інтерв’ю для «Української правди_.

Я розумію, що у громадянського суспільства існує стійка думка, що всі політики погані, що уряд поганий, і ми єдині, хто повинен дотримуватися нашу чистоту, щоб наглядати за ними. Але з таким підходом ви ніколи не отримаєте успішний уряд. І якщо є люди, які хочуть щось змінити, вони повинні піти в політику і зробити це самі.

Ви повинні розуміти, що якщо в політиці не з’явиться нове покоління, шансів на зміни немає взагалі. Це призведе до чергового провалу.

І головне питання нового керівництва країни – це ефективне, прозоре і зрозуміле управління з одного боку, і позбавлення від корупції з іншого.

І зараз для мене очевидно, що якщо якість управління країною в Україні не відповідатиме вимогам очікуванням людей, це призведе до чергового занепаду, який тепер вже може виявитися критичним.

var __nc_widgets = __nc_widgets || []; var __nc_j = __nc_j || null; __nc_widgets.push(['7DEF-84AE-EDF6-50C8-1XHvdy', 'zik.ua', 'recommendation', 1, 1, 0, 'ua']); (function() { var __nc = document.createElement('script'); __nc.type = 'text/javascript'; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager'; __nc.src = 'http://nextclick.com.ua/widget/widget.recommendation.1.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s); })();

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: рятувальники спільно з ...

КОМЕНТАРІ