Савченко заявляє, що не розмовлятиме з психіатрами, які проводитимуть її експертизу

Савченко заявляє, що не розмовлятиме з психіатрами, які проводитимуть її експертизу

28.08.14 08:10 0 582
Українська льотчиця Надія Савченко заявила, що не має наміру спілкуватися з російськими лікарями, які проводитимуть її психіатричну експертизу. Заяву Савченко оприлюднив у своєму «Твіттері» її адвокат Микола Полозов. Раніше він анонсував етапування української льотчиці у Москву на психіатричну експертизу. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Надія Савченко наголосила, що вважає призначену їй психіатричну експертизу незаконною. «Відмовляюся розмовляти зі співробітниками клініки, давати будь-які свідчення, відповідати на будь-які запитання письмово чи усно, заповнювати будь-які анкети чи складати будь-які тести», – повідомила вона.

Надія Савченко у своїй заяві також заборонила медикам здійснювати щодо неї будь-які медичні процедури. «Будь-який вплив на мене – фізичний, моральний, психічний, психологічний – буде незаконним», – додала українська льотчиця. /**/ (function () { var str = Infographics.Param["embed_html"]; var oThisTwitterShare = $(".twitterShare:empty").first(); try { var oEval = $(str).filter("blockquote"); } catch (e) { oThisTwitterShare.text("Twitter Embed Code is Invalid or Incomplete."); return; } oEval = Infographics.RemoveScripts(oEval); if (oEval.length > 0 && oEval.hasClass("twitter-tweet")) { $("*:not(a,p)", oEval).remove(); oThisTwitterShare.append(oEval); oThisTwitterShare.parents(".infgraphicsAttach").css("width", "100%"); if (window.twttr && window.twttr.widgets) window.twttr.widgets.load(); } })();

Адвокат Микола Полозов заявив, що рішення суду провести психіатричну експертизу саме у Москві, а не у Воронежі, у СІЗО якого перебуває Надія Савченко, фактично означає, що «доступ адвокатів до Надії буде неможливий протягом місяця». /**/ (function () { var str = Infographics.Param["embed_html"]; var oThisTwitterShare = $(".twitterShare:empty").first(); try { var oEval = $(str).filter("blockquote"); } catch (e) { oThisTwitterShare.text("Twitter Embed Code is Invalid or Incomplete."); return; } oEval = Infographics.RemoveScripts(oEval); if (oEval.length > 0 && oEval.hasClass("twitter-tweet")) { $("*:not(a,p)", oEval).remove(); oThisTwitterShare.append(oEval); oThisTwitterShare.parents(".infgraphicsAttach").css("width", "100%"); if (window.twttr && window.twttr.widgets) window.twttr.widgets.load(); } })();

У середу суд у Воронежі продовжив арешт Надії Савченко до 30 жовтня.

Російська влада інкримінує Надії Савченко причетність до вбивства під Луганськом російських журналістів. Сама вона відкидає будь-які звинувачення на свою адресу.

Надія Савченко воювала на сході України у складі добровольчого батальйону «Айдар». У червні вона потрапила у полон до проросійських бойовиків. На початку липня з?ясувалося, що українська льотчиця перебуває у Росії, у слідчому ізоляторі Воронежа.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Лучанка Яна Беломоніна ...

КОМЕНТАРІ