Російські товари у Чернівцях маркуватимуть

Російські товари у Чернівцях маркуватимуть

28.08.14 17:26 0 385
Ініціативу міського голови Олексія Каспрука та підприємців міста щодо запровадження спеціального маркування товарів російського походження підтримав виконавчий комітет міської ради.

Рішенням виконавчого комітету міської ради суб’єктам господарювання, що здійснюють гуртову, роздрібну торгівельну діяльність продовольчими та непродовольчими товарами на території міста Чернівців, рекомендовано здійснювати спеціальне помітне маркування товарів російського походження позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації. Такі товари запропоновано розміщувати на окремих полицях, інформацію про них висвітлювати на спеціальних інформаційних стендах, розміщених в торгівельних залах.

Водночас з метою підтримки вітчизняного (місцевого) товаровиробника у торговельній мережі міста Чернівців проводитимуться акції «Купуй українське», «Підтримуй вітчизняного виробника», «Зроблено на Буковині». Департаменту економіки міської ради доручено вжити заходи щодо проведення промоційної кампанії «Купуй українське – підтримай вітчизняного виробника» з метою збільшення попиту на вітчизняні товари.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі для ...
Наступна новина: Житомирська область: ...

КОМЕНТАРІ