Відповідно до графіку прийому громадян 26 серпня заступник начальника - начальник міліції громадської безпеки Долинського РВ УМВС майор міліції Василь Маковічук здійснював прийом громадян та вручав візитки.
На прийом краяни завітали з різними проблемами та запитаннями, як щодо ходу розслідування кримінальних проваджень, так і з побутовими проблемами. До прикладу, 68-річна жителька Долини Валентина Горбатюк, звернулась до керівника щодо втрати мобільного телефону.
Керівник уважно вислухав та поспілкувався із кожним гостем. Майор міліції зазначив, що такі прийоми дуже важливі у роботі правоохоронців із населенням, адже не лише підвищують довіру громадян до міліції, але й дозволяють краще оцінювати криміногенну та соціальну ситуацію краю.
СЗГ УМВС України
в Івано-Франківській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Луцьку депутати міської ...
Наступна новина: Закарпатські ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей