Чернівці: Міська виборча комісія підтримала державницьку позицію міської ради

Чернівці: Міська виборча комісія підтримала державницьку позицію міської ради

30.08.14 10:50 0 366
Чернівецька міська виборча комісія на своєму черговому засіданні вирішила звернутися до Голови ЦВК з проханням надати їй дозвіл , як виняток, перенести дату виборів депутата Чернівецької міської ради у одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №17 з 12 жовтня на 26 жовтня.

З клопотанням провести вибори депутата Чернівецької міської ради у одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №17 паралельно із позачерговими виборами депутатів Верховної Ради України до міської виборчої комісії звернулася Чернівецька міська рада, розглянувши попередній кошторис витрат для проведення повторних виборів депутата у зазначеному округу.

Чернівецька міська виборча комісія, розглянувши зазначене клопотання, вирішила за необхідне підтримати державницьку позицію міської ради щодо перенесення виборів у одномандатному виборчому округу №17 із 12 на 26 жовтня. Однак, з огляду на те, що чинним законодавством не передбачено можливість змінити уже призначену дату виборів, міська виборча комісія, беручи до уваги політичні обставини у державі, які змушують діяти, звернулася за таким дозволом до ЦВК.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ