У Волинській області за втручання прокуратури територіальній громаді буде повернуто земельну ділянку, яку було незаконно передано у власність

У Волинській області за втручання прокуратури територіальній громаді буде повернуто земельну ділянку, яку було незаконно передано у власність

30.08.14 09:58 0 242
Перевіркою, проведеною прокуратурою Маневицького району встановлено, що розпорядженням Маневицької районної державної адміністрації громадянці було відведено земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в межах Комарівської сільської ради, загальною площею понад 1 га.

Однак, на підставі цього ж розпорядження, жінкою було отримано державний акт на право приватної власності на площею уже понад 3 га.

Відтак, прокуратурою Маневицького району було заявлено позов до суду з вимогою визнати недійсним державний акт на право власності на цю земельну ділянку, оскільки, як було встановлено у ході перевірки, жінка зверталась до органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування про отримання ділянки площею лише більше одного гектара, а рішення про надання їй права власності на земельну ділянку площею понад 3 га органами виконавчої влади та місцевого самоврядування не виносилось.

Рішенням суду позов прокуратури задоволено у повному обсязі. Територіальній громаді Комарівської сільради буде повернуто земельну ділянку вартістю майже 64 тисячі гривень.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Вчені зафіксували ...

КОМЕНТАРІ