в Ужгороді проводжали чергову групу працівників міліції в зону АТО. Кілька десятків офіцерів, прапорщиків та сержантів вирушили на Схід України, аби змінити своїх колег, які там несуть службу.
Проводжали бійців з самого ранку з подвір′я обласного управління міліції колеги, друзі, кохані.
- Це не вперше закарпатські правоохоронці вирушають на Схід виконувати свій священний обов′язок – боронити рідну державу від агресора, - звернувся до присутніх начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич.- Адже правоохоронці завжди повинні бути першими й показувати приклад іншим. Бажаю вам сил і наснаги, мудрості та мужності, аби з честю виконати поставлені завдання і щасливо повернутися додому.
Благословив бійців на ратну справу о.Іван, який вже був у зоні АТО як військовий капелан.
Під оплески, рукостискання колег і сльози на очах коханих закарпатські міліціонери вирушили в далеку дорогу.
Щасти вам, хлопці! Повертайтеся всі додому живими-здоровими! З Богом!
СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Спецбатальйону ...
Наступна новина: СРСР на рівні з Німеччиною ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим