Тернопілля: цукрова галузь в області сировиною забезпечена

Тернопілля: цукрова галузь в області сировиною забезпечена

30.08.14 10:07 0 348
Загальний обсяг цукрової сировини для переробки в області прогнозують на рівні 2,2 млн. тонн, що на 1,2 млн тонн більше, ніж у 2013 році.

Про це повідомив перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак під час засідання колегії 27 серпня.

«Такі показники досягаємо, враховуючи площі, засіяні Групою компаній “Мрія” на землях нашої та суміжних областей, а також буряки, які отримаємо від сільгоспвиробників області Чортківським виробництвом ТОВ “Радехівський цукор”. Очікуваний вал цукросировини, вирощеної на полях області, становитиме в межах 1,32 млн тонн. При виході цукру на рівні попереднього сезону з очікуваних обсягів сировини можна виробити до 280 тис. тонн. Це на 150 тис. тонн більше, ніж у 2013 році», - зазначив Іван Крисак.

Цукрові заводи області до початку сезону виробництва практично готові, продовжив Іван Крисак. Як заявила Група компаній “Мрія” на нараді з питань розвитку цукрової галузі 1 серпня, із 6 заводів холдингу “Т -Цукор» буде працювати 3 - Хоростківський, Збаразький і Козівський цукрові заводи. Заводи. Як регіональні бурякоприймальні пункти функціонуватимуть Борщівський, Бучацький і Лановецький.

За інформацією компаній-власників, 4 зазначені цукрові заводи мають загальну потужність з переробки 20,2 тис. тонн буряків на добу. Цього року на їх ремонт, технічне переозброєння і підготовку витратили понад 100 млн гривень. Станом на 25 серпня завершили пуско-налагоджувальні і повірочні роботи, розпочинається формування 5- добових пускових ресурсів сировини.

Переробку сировини планується розпочати з 1 вересня, що на 24 доби раніше, ніж у 2013 році. Першими почнуть роботу Хоростківський цукровий завод та Чортківське виробництво ТОВ “Радехівський цукор”. Із 5 вересня запрацює Збаразький цукровий завод, а з 10 вересня – Козівський. Середня тривалість сезону цукровиробництва становитиме 107 діб. Найдовше – 122 доби планує працювати Хоростківський цукровий завод. Цукровиробництво в області очікується завершиться 30 грудня 2014 року», - додав директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Напора.

Найгострішою проблемою цукрових заводів залишається їх забезпечення ресурсами природного газу, споживання якого в умовах економічної і воєнної кризи обмежується. Це питання підняли на державному рівні, адже від його вирішення залежить функціонування заводів.

Довідково:

Площі посіву буряків збільшили у порівнянні з 2013 роком господарства наступних районів: Бучацького – на 0,6 тис. га, або 44%; Гусятинського – на 1,2 тис. га (20%); Зборівського – на 0,6 тис. га (в 2,6 раза); Козівського – на 1,7 тис. га (в 1,6 раза); Монастриського – на 0,2 тис. га (в 3,1 раза); Підволочиського – на 2,9 тис. га (в 2,6 раза); Підгаєцького – на 0,3 тис. га (9%); Теребовлянського – на 0,3 тис. га (18%) і Шумського – на 1,1 тис. га або в 3,7 раза. Разом з тим, скоротили площі посіву в Борщівському – на 1,9 тис. га (-42%); Заліщицькому – на 2,0 тис. га (-86%); Збаразькому – на 0,4 тис. га (-19%); Кременецькому – на 1,3 тис. га (-43%); Тернопільському – на 1,4 тис. га (-39%) і Чортківському – на 0,9 тис. га (-33%) районах.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині місцеві ...
Наступна новина: Чернівецька область: ...

КОМЕНТАРІ