На Тернопіллі психологи Управління провели корекційно-розвиваючий тренінг

На Тернопіллі психологи Управління провели корекційно-розвиваючий тренінг

30.08.14 08:07 0 348
Екстремальний характер професійної діяльності працівників пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України, які безпосередньо беруть участь у ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природнього або соціально-політичного характеру, зумовлює високий рівень ризику виникнення у них нервово - психічних розладів, психічних дезадаптацій і стресових станів.

28 серпня на базі навчального пункту навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності та цивільного захисту Тернопільської області психологами Управління був проведений корекційно-розвиваючий тренінг зі слухачами курсу перепідготовки за спеціальністю "Пожежний-рятувальник".

Метою тренінгу було визначити основні професійно-психологічні якості працівників, та основні прийоми саморегуляції.

Умови і психологічні особливості професійної діяльності пожежного-рятувальника визначаються високою відповідальністю за виконання поставлених завдань, тривалим перебуванням у стані емоційної напруги, гіподинамією, своєрідністю інформації, яка має істотний вплив на виконання роботи. Стресостійкість, працьовитість і реалістичний погляд на події - невід'ємна складова характеристики працівника.

Учасники тренінгу в ігровій формі вчились володіти психологічною саморегуляцією для того, щоб правильно розуміти дії та ситуації, які вимагаються від них у разі виникнення надзвичайної ситуації, вправлялись в розпізнаванні типології людей, вчились активно слухати і виділяти з розмови головну і другорядну інформацію.

В ході тренінгу учасники активно задавали запитання, на які отримали вичерпні відповіді психологів. На завершення, кожен з присутніх визначив для себе цілі і сформулював конкретні професійні завдання для їх досягнення.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ