Тернопілля: ВАТ «Підволочиська фабрика пластмасових виробів» потрібен інвестор

Тернопілля: ВАТ «Підволочиська фабрика пластмасових виробів» потрібен інвестор

30.08.14 10:52 0 468
Стан виробництва на ВАТ «Підволочиська фабрика пластмасових виробів» оглянув перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак під час робочої поїздки 28 серпня.

За останні роки потужність виробництва суттєво впала, повідомив керівник фабрики Григорій Рижак. Це пов'язано із потребою модернізації обладнання.

«Підприємство має заборгованість із виплати заробітної плати, - продовжив він. – Приміщення потребує ремонту. Нам потрібен розумний інвестор, який би вкладав кошти у розвиток фабрики. Ми уже віддавали підприємство в оренду, та користувачі так і нічого не змінили».

На фабриці займаються виготовленням пластмасових м’ячиків для сухих басейнів. На прибутки від продажу суттєво зменшились у зв’язку із ситуацією у країні.

«Таке підприємство не може занепадати, - зазначив Іван Крисак. – У теперішніх умовах потрібно чіплятись за будь-яку можливість підняти виробництво. Адже тільки так зможемо розвивати регіони та виходити на новий рівень життя. Тому активно шукатимемо інвестора для фабрики».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: На Львівщині тимчасово ...

КОМЕНТАРІ