« в результаті ушкодження високовольтного кабелю, що живить шахту імені Засядька в Донецьку, вугільне підприємство було знеструмлено. У результаті цього 104 гірники виявилися заблоковані під землею. Всі вони оперативно були виведені на поверхню», – повідомили в обласній адміністрації.
Зараз на підприємстві тривають відбудовні роботи.
Знеструмлення на шахті імені Засядька сталося внаслідок артилерійського обстрілу Київського району Донецька.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Чернігівська область: ...
Наступна новина: Правоохоронці викрили ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим