Про це заявив тренер клубу Віталій Кварцяний, пише сайт Зорі.
"У Волині все нормально. Звичайно, хотілося б краще. Розмови завжди були і будуть, що у нас не була або не буде команди", - сказав він.
"Волинь була, є і буде. Принаймні, поки я живий. Думаю, ми знайдемо спільну мову з засновниками будь-яких рангів, щоб вони зрозуміли, що футбол потрібен і він не вмирає", - зазначив Кварцяний.
Раніше повідомлялося, що Кварцяний вимагає вилучити російські клуби з єврокубків і забрати в Росії ЧС-2018.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: "Наша Ряба" шукає ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим