Таку думку 1 вересня, під час зустрічі із представниками ЗМІ висловив ректор Володимир Мельник.
«Ми будемо прощатися із таким викладачем не тому, що ми такі погані, а тому, що треба відкрити дорогу іншому викладачеві. Тут йде конкуренція», – сказав В. Мельник.
Він зазначив, що цього навчального року Франковий виш працюватиме, аби трансформувати систему освіти відповідного до нового законодавства.
«Ми маємо відкривати дорогу молодим не штучно, відправляючи на пенсію людей через вік. Один має бути критерій оцінки викладача – його робота», – підкреслив ректор.
За його словами, викладач постійно повинен працювати в науці: «Той, хто не працює в науці, це викладач сьогоднішнього дня. Ми повинні працювати, бо інакше перетворимося у зразок педуніверситету, який вчить методики викладання того чи іншого курсу і не більше». var __nc_widgets = __nc_widgets || []; var __nc_j = __nc_j || null; __nc_widgets.push(['9327-09EA-ABA6-08FC-1XORuW', 'zik.ua', 'recommendation', 1, 0, 0, 'ua']); (function() { var __nc = document.createElement('script'); __nc.type = 'text/javascript'; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager'; __nc.src = 'http://nextclick.com.ua/widget/widget.recommendation.1.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s); })();
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Працівники ДАІ Рівненщини ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...
Преимущества изучения словацкого языка онлайн
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ
Healthy Living Without Overpaying: Smart Choices for Wellness and Active Lifestyle
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ