На міжбанку котирування стартували з позначок 12,45-12,90, а до середини дня гривня подорожчала до 12,4000-12,6000 на фоні адміністративно обмеженого попиту.
Від 2 вересня набула чинності постанова НБУ №540, що передбачає ведення режиму Т+2 за операціями придбання валюти на міжбанку за клієнтськими заявками: кошти клієнтів спрямовуються на окремий рахунок і можуть бути перераховані для купівлі інвалюти не раніше третього операційного дня від дня зарахування гривень на нього.
Мінфін прогнозує середній курс гривні в 2014 році на рівні близько 12 гривень за долар. За оцінками глави НБУ Валерії Гонтаревої, збалансованим є курс гривні 11,5-11,9, а його падіння з кінця липня спричинене панічною реакцією на війну на сході країни. Нацбанк на минулому тижні заявив, що цього тижня очікує зміцнення гривні.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Буковинські міліціонери не ...
Наступна новина: 6 вересня у Нюрнберзі ...
Аналіз на пролактин у Києві — гормональний баланс ...
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим