Луцьк: МАРАДО — одноосібний лідер чемпіонату міста з футболу

06.09.14 16:41 0 762
Дванадцятий тур чемпіонату міста Луцька 2014 року розпочався 2 вересня матчем сусідів по турнірній таблиці, командами “Волинь А” і 40-го. Гра відбувалася в спокійному темпі, обидві команди перемінно володіли ситуацією на полі, створюючи окремі випади на ворота суперника.

Долю матчу вирішив єдиний гол, забитий на 8-й хвилині гри, гравцем “Волині А” Володимиром Диким.

У другому матчі туру зустрічалися команди БРЕНД-ГРУП і ДЮСШ № 2 Луцьксантехмонтаж № 536. У першому таймі активнішими були брендівці, які більше атакували ворота суперника. На 28-й хвилині одну із атак завершив голом Олександр Щербик. З таким рахунком команди пішли на перерву.

У другій половині зустрічі гра була більш цікавою і брендівці на 46-й хвилині подвоїли рахунок. Гол у виконанні Віктора Юреньова.

Після другого пропущеного гола молоді підопічні Михайла Мельника заволоділи ініціативою і під кінець матчу повністю домінували на полі. Глядачі побачили три голи сантехмонтажівців у виконанні Олександра Маслінчука (51, 57) і Андрія Янко (70), які стали переможними для команди.

У третій грі НІКО Ветеран-Лучеськ зустрічався з лідером чемпіонату - командою МАРАДО. Окрилені перемогою в попередньому турі, ветеранівці були налаштовані лише на перемогу. Проте лідер чітко побудував тактику гри і не дав можливість підопічним Василя Кохановського відзначитися у своїх воротах.

У першому таймі на 27-й хвилині відзначився марадівець Віталій Бондарук, а в другому ще двічі від його ударів на 36-й і 45-й хвилинах — воротар ветеранів виймав м'яч із сітки воріт. 4:0 і МАРАДО зміцнює свою позицію, впевнено крокуючи до перемоги у чемпіонаті.

У матчі між командами “Адреналін” та “Магніт” адреналінівцям, відповідно до Регламенту змагань, зараховано технічну поразку з рахунком 0:3.

Список бомбардирів після 12-го туру залишився не змінним. Продовжує лідирувати з 14-ми забитими м'ячами Віктор Мацюк (Волинь А).У Богдана Гринчука і Миколи Дяка з 40-го – по 11 забитих м’ячів, а у Дмитра Горщарука (Магніт) - 10 м’ячів.