Урок з безпеки життєдіяльності, котрий провели працівники Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в області для третьокласників Івано-Франківської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням німецької мови, окрім традиційних для такого заняття тем, мав яскраве патріотичне забарвлення. Активно обговорювалися не лише правила поведінки у різних життєвих випадках, а й ситуація у нашій країні.
Дітям розповіли про вимушених переселенців, котрих воєнне лихоліття вигнало з рідних домівок та змусило шукати спокою та миру на Західній Україні. Саме на Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області покладено завдання зустріти прибулих та розмістити їх у тимчасові місця проживання. Тому до рятувальників вимушені переселенці звертаються зі своїми проблемами і отримують усю необхідну допомогу.
Нинішні проблеми в країні, виявляється, хвилюють не лише дорослих. Усю теплоту маленьких душ і сердець восьмирічні діти вклали у малюнки, котрі, вірять вони, отримають солдати, які воюють на буремному Сході за безхмарне мирне небо, незалежність та територіальну цілісність нашої Вітчизни.
Малюнки, можливо, дещо наївні, проте просякнуті незламною впевненістю у непереможність української армії, любов’ю до своєї землі та гордістю за воїнів, котрі зі зброєю в руках відстоюють наші життя і свободу. Усі роботи за першої-ліпшої нагоди будуть передані нашим воякам як символ того, з яким нетерпінням та надією на них чекають вдома.
Усі хлопчики зараз хочуть якнайшвидше вирости, щоб стати мужніми захисниками України. Багато з них мріють і про пожежно-рятувальну службу, адже це теж дуже небезпечно та почесно – рятувати людські життя від зазіхань стихії. Пожежники, піротехніки, гірські рятувальники, водолази – специфіка роботи у них різна, а от мета завжди одна – мінімізувати наслідки нещастя, надати допомогу тим, хто її потребує. Тому було чимало запитань: де здобувають фах рятувальника, яка техніка є на озброєнні пожежно-рятувальних підрозділів Івано-Франківщини, з яких причин найчастіше трапляються надзвичайні ситуації на Прикарпатті. Рятувальники задовольнили дитячу цікавість та відповіли кожному.
Тематичні заходи з безпеки життєдіяльності й надалі проводитимуться у загальноосвітніх навчальних закладах області. Вони, без сумніву, допоможуть прикарпатським школярам свідоміше ставитися до безпеки власного життя та життя оточуючих.
Управління ДСНС в області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі міліціонери ...