Юні тернопільські футболісти здобули срібло на міжнародному турнірі з футболу

09.09.14 17:00 0 762
З 30 по 31 серпня 2014 р. в м. Ельблонг (Польща) проходив міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2001 р.н. Ігри проходили в 2 тайми по 25 хвилин. В турнірі брали участь 8 команд з Польщі, України, Литви і Росії.

Нашу країну представляла команда комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту» Тернопільської міської ради. У своїй підгрупі команда з Тернополя зайняла 1 місце і вийшла до півфіналу.

У півфінальному двобої наші спортсмени обіграли своїх опонентів з Росії. Переможну ходу нашої футбольної команди вдалось зупинити команді з Польщі, яка і стала переможцем турніру, а наші юні футболісти зайняли почесне друге місце та були нагороджені кубком, медалями та цінними призами.

У складі тернополян Віталій Тригуба (класична гімназія) був визнаний кращим бомбардиром турніру. Готували команду тренери-викладачі КЗ «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту» Старовський П.Я., Ціх Р.С., Татаринов В.С.