Як зазначила Ірина Сех, воїни 24-ої бригади були в найгарячіших точках воєнних дій на сході, багато з них воюють майже півроку. "Коли я їх запитувала, що робитимуть далі, відповідали, що відпочинуть кілька днів, а потім знову на фронт, захищати нас. Вони не втрачають сили й мужності, не зневірюються попри те, що їхня бригада зазнала в цій війні великих людських втрат…" – зазначила народний депутат.
Нагадаємо, раніше Ірина Сех клопотала перед найвищим державним керівництвом про надання відпусток або ротації для бійців 24-ої окремої механізованої бригади імені Данила Галицького, які вже близько півроку беруть участь в АТО.
Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Євген Мельник: ...
Наступна новина: Психологи України ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим