В Івано-Франківській області "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"

В Івано-Франківській області "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"

14.09.14 15:52 0 564
Під такою назвою у Києві з 03 по 10 вересня відбувся Всеукраїнський фінал змагань загонів юних інспекторів руху. У цьогорічному зльоті взяли участь 22 команди.

Івано-Франківщину представляла команда «Екстремали» ЗОШ №2 м. Івано-Франківська. Учасника команди Максима Тічака, як кращого знавця Правил дорожнього руху, було нагороджено сертифікатом від Всеукраїнської спілки автомобілістів, який надає право безоплатного навчання в автомобільній школі за програмою підготовки водіїв транспортних засобів за однією з категорій: А1, А та В.

38-й зліт загонів ЮІР проходив на базі санаторного комплексу «Пуща Озерна» у столиці. 3-го вересня відбулось урочисте відкриття зльоту, а вже наступного дня команди вирушили на етапи змагань.

Юні помічники ДАІ демонстрували свої знання Правил дорожнього руху, жести регулювальника, із неабиякою вправністю керували велосипедом, вчилися надавати першу медичну допомогу постраждалим у ДТП.

Як завжди, яскравим та видовищним був виступ «Агітбригади». Аби одержати найвищий бал за цей конкурс, школярі мали підготувати справжній театралізований урок із безпеки дорожнього руху.

Цього ж дня ЮІРівці представили на розгляд журі свої творчі роботи – плакати із соціальною рекламою. Свої звернення діти адресували усім учасникам дорожнього руху – звертались до водіїв бути більш уважними біля шкіл та пішохідних переходів, зважати на безпеку малечі. Чимало творчих робіт було присвячено темі дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Підведення підсумків та нагородження переможців змагань провів начальник Департаменту ДАІ МВС України генерал-майор міліції Анатолій Сіренко.

Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: ДТП на Волині: водій ...

КОМЕНТАРІ