В Івано-Франківській області не дайте злочинцям шансу на крадіжку з вашого автомобіля

В Івано-Франківській області не дайте злочинцям шансу на крадіжку з вашого автомобіля

14.09.14 12:40 0 549
Міліція Прикарпаття спонукає власників автотранспорту не забувати про заходи безпеки та не залишати автомобілі без нагляду.

Шановні автовласники! Віддайте перевагу зберіганню транспортних засобів на стоянках, які охороняються, подбайте про обладнання авто надійною сигналізацією.

Найбезпечніше – це передбачити усі можливі способи вчинення крадіжок і виключити їх заздалегідь.

Памятайте, що увагу злочинця може привернути все, що лежить в салоні машини. Навіть якщо річ не має особливої цінності, ви можете поплатитися як мінімум розбитим склом. Тому обов'язково забирайте з собою усі цінні речі.

На парковках біля торгівельних центрів ставте автомобіль в місцях, які знаходяться в межах фіксації відеокамер.

Ніколи не залишайте свій автомобіль відкритим, навіть якщо ви вийшли на хвилинку, наприклад, купити що-небудь в магазині або кіоску.

Як правило, у більшості випадків здобиччю автозлодіїв стають GPS-навігатори, відеореєстратори, антирадари, автомагнітоли, акустика. З салонів авто також “зникають” сумки і барсетки безпечних водіїв, ноутбуки, стільникові телефони тощо. При цьому злодюжки псують замки дверей, розбивають скло, тим самим спричиняючи часом більший збиток, ніж вартість викраденого майна.

Правоохоронці пропонують поради, які допоможуть зберегти Вам свої машини та речі, що в них знаходяться.

Перш за все, не залишайте ключі в авто, навіть покидаючи її ненадовго. Виходячи з автомобіля навіть на короткий час, включайте наявну сигналізацію та інші засоби охорони; завжди, покидаючи салон авто, перевіряйте, чи добре закриті двері та вікна автомобіля.

Якщо вам потрібно залишити автомашину на ніч, виберіть добре освітлене місце, що проглядається, бажано щоб таке місце було людним.

Не залишайте в салоні автомобіля речі, які можуть «впасти в око» злочинця.

Якщо ж крадіжка все-таки сталася, якнайшвидше викличте міліцію. Постарайтеся не чіпати свій автомобіль і не сідати в салон до приїзду слідчо-оперативної групи, щоб зберегти можливо залишені злодієм докази.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: На Волині посадовці ...

КОМЕНТАРІ