У Волинській області громадським організаціям виділять приміщення для Координаційного центру для допомоги учасникам АТО та їх родинам

У Волинській області громадським організаціям виділять приміщення для Координаційного центру для допомоги учасникам АТО та їх родинам

14.09.14 14:13 0 472
Голова громадської ради при ОДА Ігор Дильов звернувся до голови облдержадміністрації Володимира Гунчика посприяти у створенні об'єднаного обласного центру “Координаційний центр допомоги учасникам АТО та членам їх родин”. На переконання членів громадських організацій, потреба у такій установі для області є вкрай нагальною, адже таким чином можна буде координувати дії влади, волонтерів, батьківських комітетів, військових та оперативно реагувати на ті чи інші питання.

Відтак, ще на початку тижня Володимир Гунчик на оперативній нараді попросив Луцького міського голову віднайти приміщення для потреб такого центру. Цього ж дня під час засідання оперативного штабу Микола Романюк доповів, що це питання вирішено і приміщення є. Він також повідомив, що з аналогічним проханням до нього звернувся Ярослав Мудрик, голова Координаційної ради при Луцькому міському голові щодо соціального захисту сімей мобілізованих військовослужбовців.

Тож завдяки оперативній роботі як обласної, так і міської влади, Координаційний центр допомоги учасникам АТО запрацює за адресою: м.Луцьк, вул. Червоного Хреста, 16. Наразі триває оформлення відповідної документації.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині під час ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: в ...

КОМЕНТАРІ