Люди, які захищали Україну на Сході, сподіваються на нашу підтримку та розуміння

Люди, які захищали Україну на Сході, сподіваються на нашу підтримку та розуміння

14.09.14 14:41 0 495
Днями відбулась зустріч п'ятьох військовослужбовців 51 окремої механізованої бригади з головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком, зокрема, Самчуком Тарасом, Ярославом Ковальчуком, Андрієм Карпюком, Максимом Бабієм та Михайлом Ришневським.

Бійці порушили низку важливих питань, зокрема, про концентрацію 51 бригади, як єдиного військового організму; сприяння у реабілітації військовослужбовців, які брали участь в АТО, а також демобілізацію бійців, які повернулись у відпустку додому.

Військовослужбовці 51 бригади розповіли, що боронили країну на Сході з 18 червня, відтоді вони звільняли міста, знищували сепаратистів та їх техніку, пережили чимало: втрату побратимів, обстріли, побутові труднощі. У серпні втрапили під масовані обстріли в Іловайську. За їх словами, з 24 по 26 серпня в "Іловайському котлі" - це найстрашніші часи під час проведення антитерористичної операції. Лише чудом їм вдалося звідти вийти живими. Зокрема, вони розповіли, що 24 серпня шість бійців 51 бригади зупинили колону російських машин, підірвавши перші три з них.

Хлопці особливо вдячні волинським волонтерам, які доставляли їм ліки, їжу, оснащення. Вони сподіваються на підтримку та розуміння всієї громади краю.

Наразі наші захисники перебувають у відпустці і потребують фізичної та моральної реабілітації.

Після зустрічі оперативно вирішено питання безкоштовного обстеження волинських військовослужбовців, які прибули із зони АТО у відпустку, в лікувально-профілактичних закладах області. За потреби з бійцями працюватимуть психологи.

Володимир Гунчик запевнив військовослужбовців, що проблемне питання 51 бригади – на контролі обласної влади і особисто голови облдержадміністрації, який щосереди з цього приводу працює в Міністерстві оборони України.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Керівник прикарпатської ...
Наступна новина: На Хмельниччині пройшли ...

КОМЕНТАРІ