У Луцьку відбувся фестиваль спорту

У Луцьку відбувся фестиваль спорту

14.09.14 17:18 0 468
Традиційно, у другу суботу вересня, в Україні відзначають День фізичної культури та спорту – свято сили, краси, здоров'я, гармонії.

Це свято всіх прихильників здорового способу життя, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Тож на стадіоні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки зібралися найзаповзятіші спортсмени міста, аби взяти участь у фестивалі спорту, організаторами якого є комітет по фізичній культурі та спорту міської ради та міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Привітати спортсменів, тренерів, любителів спорту, переглянути показові виступи та змагання прийшли Луцький міський голова Микола Романюк, його заступник Тарас Яковлев, заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин, голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Юрій Волинець.

Учасники фестивалю спорту хвилиною мовчання вшанували пам'ять військовослужбовців, які загинули під час виконання завдань антитерористичної операції.

Міський голова Микола Романюк привітав учасників заходу з Днем фізичної культури і спорту. Він подякував працівникам спортивних шкіл, тренерам, вчителям фізичної культури за те, що прищеплюють дітям любов до спорту, активного способу життя. “Завдяки вам, ми маємо багато хороших спортсменів, які з честю представляють наше місто, область Україну на різноманітних змаганнях та турнірах”, - зазначив він.

Молодим же людям Микола Романюк побажав міцного здоров'я та досягнення нових висот у спорті.

Крім того, міський голова висловив слова вдячності й ветеранам спорту, які завітали на сьогоднішній захід. Він зауважив, що саме вони зробили дуже багато для розвитку спорту і фізичної культури у Луцьку.

Микола Романюк відзначив кращих з кращих Почесними грамотами та Подяками міського голови.

Фестиваль спорту продовжився показовими виступами спортсменів на стадіоні СНУ імені Лесі Українки. Майстерність, творчість та мистецтво фізичної культури дарували вихованці відділень художньої гімнастики та боксу (ДЮСШ № 2), теквондо (“Білий лев”).

Юні вихованки дошкільного навчального закладу № 35 показали хореографічну композицію “Вітаємо переможців”, а дошкільного навчального закладу № 3 - спортивно-хореографічну композицію “Олімпійські кільця”.

У рамках свята відбувалися турніри з гри в шахи та шашки, матчеві зустрічі з баскетболу та футболу серед команд з СНУ імені Лесі Українки та ЛНТУ, турнір з волейболу серед команд вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, змагання серед команд клубів за місцем проживання міського центру фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” з дартсу, перетягування линви, метання набивного м'яча.

Крім того, відбулися легкоатлетична естафета за участю учнів загальноосвітніх закладів міста, студентів вищих навчальних закладів І-ІІ, ІІІ- ІV рівня акредитації. Так, за результатами змагань перемогу у легкоатлетичній естафеті серед шкіл міста отримали учні загальноосвітньої школи № 19, другими стали представники НВК “Гімназія № 14”, а третіми — загальноосвітньої школи № 16.

Серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації перше місце здобули спортсмени Волинського технікуму Національного університету харчових технологій, друге місце - студенти Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, а третє місце у представників Луцького коледжу рекреаційних технологій і права.

Також в естафеті брали участь й представники вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації. Призові місця були розподілені наступним чином: І — Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки; ІІ — Луцький інститут розвитку людини університету “Україна”; ІІІ — Академія рекреаційних технологій і права.

Серед представників клубів за місцем проживання перемогу в легкоатлетичній естафеті здобули представники клубу “Атлет”, другими стали спортсмени клубу “Юність”, а третіми - вихованці клубу “Лучеськ”.

Загалом участь у шньому фестивалі спорту взяло більше 500 учасників.

Завершились урочистості підбиттям підсумків фізкультурно-спортивного свята.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Айдарівця з Алчевська ...
Наступна новина: Сергій Надал привітав ...

КОМЕНТАРІ