В Чернігівській області рятувальників з їх професійним святом, що наближається, привітали діти

В Чернігівській області рятувальників з їх професійним святом, що наближається, привітали діти

14.09.14 12:52 0 475
"Рятівники - солдати Батьківщини". Саме під таким гаслом 12 вересня у Чернігові на базі обласного Палацу дітей та юнацтва учні загальноосвітніх закладів і творчий колектив Палацу вітали рятувальників з професійним святом, яке відзначатиметься 17 вересня. До заходу долучилися рятувальні підрозділи обласного Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій, фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, Товариства Червоного Хреста та кінологічної служби УМВС. Окрім теплих слів вітань та святкових номерів, захід мав пізнавальну мету аби привернути увагу дітей до нелегкої, але почесної професії рятувальника, навчити підростаюче покоління заходам безпеки у різних життєвих ситуаціях та ознайомити з роботою підрозділів ДСНС при виконанні завдань за призначенням.

Група піротехніків наочно продемонструвала своє спорядження, макети вибухонебезпечних предметів та розповіла, як поводитись у разі їх виявлення. Рятувальники Аварійно-рятувального загону спецпризначення представили гостям свята свою спецтехніку для рятування людей у різних небезпечних ситуаціях, розповіли про її призначення і застосування.

Деякі глядачі теж прийняли участь у заході. Представники Товариства Червоного Хреста саме на них демонстрували методи зупинки кровотечі, накладання пов'язок на рану та ще багато різного з основ надання першої медичної допомогу. Завершив першу частину пізнавального свята, що проходила на фасаді Палацу, кінолог УМВС зі своєю вихованкою німецькою вівчаркою.

У другій частині, що проходила в актовій залі, заступник начальника групи піротехнічних робіт старший лейтенант служби цивільного захисту Михайло Ільєв розповів про ту роботу, яку піротехніки ДСНС виконують у звільнених українською армією містах Донецької та Луганської областей. Хвилиною мовчання учасники та гості заходу вшанували пам'ять загиблих героїв. Не абиякий інтерес у школярів викликав презентаційний фільм, підготовлений Управлінням ДСНС у Чернігівськійобласті.

На завершення, після святкового концерту у виконанні вихованців Палацу, учасників конкурсу дитячого малюнку та конкурсу фотокарток з питань безпеки життєдіяльності орагнізатори нагородили грамотами та подарунками.

Управління ДСНС у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ