На Хмельниччині Пробіг заради Миру дарував не тільки хо&#

На Хмельниччині Пробіг заради Миру дарував не тільки хо&#

16.09.14 12:55 0 479
До Дня фізичної культури і спорту вулицями у місті Шепетівка пройшов забіг - «Біг заради миру».

На площі Т.Г.Шевченка зібралася чисельна спортивна громада міста, учні та вчителі загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів, тренери ДЮСШ та їх вихованці, просто любителі спорту. Перед присутніми з вітальним словом виступили заступник: міського голови Юрій Вахоцький, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, депутат міської ради Наталія Стасюк та ветеран спорту Іван Приходько.

Грамотами відділу у справах сім'ї, молоді та спорту були відзначені кращі спортсмени, вчителі фізичного виховання та тренери.

В даний час наша країна переживає, напевне, найважчий період за всі роки незалежності, тому цього року захід з відзначення Дня фізичної культури і спорту був просякнутий однією загальною ідеєю – ідеєю Миру, яка була втілена в благодійній акції по збору коштів для учасників АТО та в загальноміському пробігу - «Біг заради миру».

Усі бажаючі, що приєднувалися до даного заходу в подарунок отримували стрічку з символікою України.

Ідейним натхненником заходу виступила загальноосвітня школа №1. Організаторами заходу стали: відділ у справах сім'ї, молоді та спорту, а також управління освіти.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Житомирі стартував ...

КОМЕНТАРІ