На Волині триває операція

На Волині триває операція "Порядність"

16.09.14 08:10 0 449
Чимало власників авто, які порушили Правила дорожнього руху, намагаються уникнути адміністративної відповідальності. Втім за дачу хабара посадовій особі можна серйозно поплатитися.

Мета операції під назвою «Порядність» – запобігання хабарництва, корупційних проявів, недопущення випадків надання правопорушниками неправомірної винагороди працівникам ДАІ за звільнення їх від відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.

Також розпочато фіксацію спроб дачі хабара працівникам ДАІ водіями, у тому числі із використанням фото- і відеозйомки. Утім порушники й надалі пропонують працівникам Державтоінспекції хабар в обмін на ігнорування правопорушення.

Загалом протягом року зафіксовано 17 таких фактів, у восьми випадках розпочато кримінальні провадження.

Державтоінспекція нагадує учасникам дорожнього руху: за спробу уникнути відповідальності шляхом дачі хабара працівнику ДАІ доведеться відповідати за законом. Зокрема, за вчинення таких дій ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України передбачено штраф від 500 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той же термін зі спеціальною конфіскацією.

Тому, шановні водії, почніть позитивні зміни із себе: майте гідність, поважайте себе. Кращий спосіб уникнути відповідальності – бути законослухняним учасником дорожнього руху, адже це головний фактор, який і впливає на стан аварійності.

Давайте спільними зусиллями наведемо лад на дорозі, забезпечимо безпеку руху і відновимо довіру до міліції і співробітників Державтоінспекції зокрема.

УДАІ УМВС України у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Серед львівських ...
Наступна новина: У бібліотеці-філії № 10 ...

КОМЕНТАРІ