Захід зазвичай розпочинається цікавою розповіддю працівників Управління ДСНС в області про специфіку діяльності пожежно-рятувальної служби.
А далі йде екскурсія залами музею... У залі історії відвідувачі оглядають засоби гасіння пожежі та пожежно-технічне обладнання, яке було на озброєнні пожежників всередині 19-го століття, перші пожежні автомобілі, що прийшли на зміну кінно-бочковим ходам. Одним із унікальних експонатів залу історії є картина народного художника Миколи Варенні, на якій зображена велика пожежа у Станіславові далекого 1868-го року, коли вигоріла майже третина міста. Саме ця пожежа стала поштовхом до створення у нашому місті першого професійного підрозділу вогнеборців.
Неабиякий інтерес екскурсантів викликає Алея слави, на експозиціях якої розповідається про героїв-пожежників Прикарпаття, які загинули під час виконання своїх службових обов’язків, рятуючи життя людей з вогняної стихії.
У залі служби відвідувачі виставки ознайомлюються з сучасними видами засобів пожежегасіння та принципом їх дії, зі зразками бойового одягу пожежника-рятувальника.
Найбільше вразила екскурсантів дзеркальна діорама „Квартира до і після пожежі”, що являє собою невеличкий макет реального житла і демонструє глядачам результат безвідповідального ставлення людини до виконання найпростіших правил безпеки життєдіяльності.
В ході проведення заходів в рамках Дня відкритих дверей фахівці також провели з дітьми тематичні бесіди та вікторини з питань безпеки життєдіяльності.
Окрім того, школярі змогли оглянути техніку і спорядження, котрі є на озброєнні працівників державної пожежно-рятувальної частини № 1 міста Івано-Франківська.
Такі зустрічі, екскурсії допомагають підняти рівень обізнаності населення щодо безпечної поведінки у випадку надзвичайних ситуацій. Адже побачене, безумовно, краще, ніж почуте.
Управління ДСНС в області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Ніч
Наступна новина: Департамент «Центр надання ...