Більшість офісних працівників в Україні звільняються через низькі зарплати, – дослідження

Більшість офісних працівників в Україні звільняються через низькі зарплати, – дослідження

17.09.14 10:41 0 534
Кожен десятий офісний працівник в Україні хотів би залишити поточне місце роботи. Найбільш популярні причини для звільнення офісних співробітників: низька заробітна платня, відсутність перспектив кар'єрного зростання, конфлікти з керівництвом і неможливість саморозвитку.

Такі дані були отримані під час опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Як показали результати дослідження, найближчим часом із поточного місця роботи хотіли би звільнитися 44% респондентів. Варто відзначити, що за рік цей відсоток не змінився, кількість бажаючих змінити місце роботи не зменшилась і не виросла. При цьому 17% вже точно вирішили для себе це питання, ще 27% поки не впевнені, але схильні до того, що звільнитися доведеться. 35% звільнятися поки не будуть (17% – переконані в цьому, 18% – швидше за все, теж залишаться на попередньому місці роботи).

П’ята частина опитаних офісних співробітників не змогли визначитися з перспективами зміни роботи.

Найпопулярніша причина для звільнення – фінансова. І хоча гроші – не завжди найголовніший привід бути незадоволеним своєю роботою, в кінцевому випадку, саме фактор грошей стає вирішальним під час ухвалення рішення. Низька заробітна платня дратує кожного другого респондента і стає причиною для звільнення в 79% випадків. А ось конфлікти з керівництвом, хоча й не виступають основним дратуючим фактором, все ж знаходяться в ТОП-3 причин для звільнення. Адже незадоволення якимось фактором на робочому місці може тривати довго, накопичуватися або навпаки спадати, але при цьому не ставати причиною для звільнення.

Фінансова причина звільнення – найпопулярніша серед працівників медичної галузі, сфери послуг і виробництва. Саме ці професійні групи найменш задоволені рівнем оплати своєї праці.

Є також певні регіональні відмінності в причинах звільнення співробітників. Так, якщо в Києві з фінансових мотивів звільняються 75% працівників, то в регіонах цей показник значно вищий. Лідирують західні регіони, де таких респондентів 83%.

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного в липні 2014 року. В опитуванні брали участь 1175 респондентів із різних регіонів України.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Повідомлення про ...
Наступна новина: На Закарпатті триває ...

КОМЕНТАРІ