Буковинці успішно виступили у Всеукраїнському фіналі змагань ЮІРівців та команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху (КВН-ЮІР)

Буковинці успішно виступили у Всеукраїнському фіналі змагань ЮІРівців та команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху (КВН-ЮІР)

17.09.14 09:00 0 549
Як уже повідомлялось, популярні ігри, які щорічно проводяться Департаментом ДАІ МВС України на початку нового навчального року в рамках місячника "Увага! Діти на дорозі!", тривали з 3 по 10 вересня у санаторному комплексі «Пуща-Озерна» під Києвом.

Буковину представляли команди КВН Кельменецького районного дитячо-юнацького центру «Джентельмени удачі» та ЮІР «Автограй».

Творчу програму КВН під девізом «Молоде покоління за безпечний рух», яку підготовили кельменчани, журі оцінило третім місцем, а учень Кельменецької гімназії Сергій Янковський (на фото) був визнаний кращим кавеенщиком фіналу, за що отримав грамоту Департаменту ДАІ МВС України.

Також наші земляки позмагалися у першості юних інспекторів дорожнього руху — знанні правил дорожнього руху, умінні надавати медичну допомогу постраждалим у ДТП, водити велосипед, регулювати автомобільний рух, володіти елементами самооборони. Всі ці навики, безумовно, стануть у нагоді дітям і і у майбутньому.

Окрім цього, діти ближче познайомились з столицею України під час пізнавальних екскурсій, відпочили, привезли додому багато цікавих вражень.

Буковинська команда КВН-ЮІР "під руку" з начальником Департаменту ДАІ МВС України генералом-майором міліції Анатолієм Сіренком

Прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: Чотири конфісковані ...

КОМЕНТАРІ