Державтоінспекція Буковини розпочала операцію "Мобільний телефон"

Державтоінспекція Буковини розпочала операцію "Мобільний телефон"

17.09.14 14:07 0 652
Як уже повідомлялось, профілактичний захід, ініційований Департаментом ДАІ МВС України, спрямований на виявлення водіями порушень статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

(10.09.2014) у Чернівцях у спеціальному рейді разом з працівниками ДАІ взяли участь представники засобів масової інформації.

Як зазначає тимчасово виконуючий обовязки начальника УДАІ УМВС України в Чернівецькій області полковник міліції Вадим Сушинський, автоінспекція з допомогою преси має на меті якомога ширше поінформувати учасників дорожнього руху про заборону користуватись мобільним зв'зком за кермом транспортного засобу, тримаючи телефон у руці.

Впродовж години один з екіпажів дорожньо-патрульної служби виявив на вулицях міста понад десяток випадків нехтування водіями цієї заборони. Більшості громадян зроблено попередження. Втім, складено також і адміністративний протокол на порушника, що засвідчує принципову позицію автоінспекторів щодо дотримання водіями передбаченої правилами дорожнього руху норми. Нагадаємо, її порушення карається штрафом від 425 до 510 гривень,а при створенні аварійної ситуації — 850 гривень, можливе також позбавлення права керування транспортними засобом на термін від 6 до 12 місяців.

Ото ж, радимо кожному, хто сідає за кермо автомобіля, впроваджувати у водійську практику цивілізовану звичку утримання від розмов по «мобілці», використовувати для цього відповідну гарнітуру, бути в подібних ситуаціях такими ж відповідальними, як і при користуванні пасками безпеки.

Прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: 17 вересня в Чернігові ...
Наступна новина: У Хмельницькому працівник ...

КОМЕНТАРІ