Луцьк: депутати лобіюють проект рішення, що посилить якість та безпеку пасажирських перевезень в місті

Луцьк: депутати лобіюють проект рішення, що посилить якість та безпеку пасажирських перевезень в місті

17.09.14 10:17 0 527
Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва. Автором відповідного проекту рішення є депутат міської ради Роман Романюк. Він представив членам постійної комісії проект рішення «Про забезпечення участі територіальної громади м. Луцька у здійсненні громадського контролю за роботою громадського транспорту міста Луцька». Мова йде про те, аби залучити лучан до здійснення контролю у маршрутних автобусах.

Згідно з проектом рішення пропонується затвердити відповідне Положення, у якому регламентуватимуться норми здійснення громадського контролю.

Свідомі лучани, які виявлять бажання долучитись до процесу, матимуть можливість стати інспекторами з контролю за роботою громадського транспорту. Вони допомагатимуть перевізникам та органам влади виявляти недоліки в організації пасажирських перевезень, здійснюватимуть спостереження за дотриманням вимог чинного законодавства у цій сфері та інше.

За словами Романа Романюка, для цього їм необхідно звернутися до управління транспорту та зв'язку, надавши коротку інформацію про себе та біографію. В результаті таким особам буде видано посвідчення, що надасть повноваження здійснювати контроль громадського транспорту на рейсах. Ці люди складатимуть протоколи й передаватимуть їх профільному управлінню. “Вважаю, що така форма роботи з залученням громадськості дасть чималий позитивний ефект та принесе хороші результати для міста”, - зазначив він.

До слова, інспектори працюватимуть на громадських засадах та матимуть чимало повноважень. На думку депутата, вони стануть своєрідними помічниками органів влади, які фіксуватимуть порушення, здійснюватимуть моніторинг та готуватимуть свої пропозиції для покращення якості пасажирських перевезень.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Хмельниччині ...

КОМЕНТАРІ