Життя набагато складніше за будь-яку заздалегідь розроблену схему. Жоден перелік рекомендацій не є вичерпним - він може і має доповнюватися іншими заходами, які підвищують у людей з інвалідністю почуття впевненості у собі, сприяють розвитку комунікативних здібностей та конкурентоспроможності. В процесі підбору підходящої роботи для інваліда особистий консультант з працевлаштування Олена Михайловська продовжує співпрацю з МСЕК – при необхідності уточнює чи розширює перелік професій (спеціальностей), доступних за станом здоров'я особи з інвалідністю.
У ході робочої зустрічі, яка відбулася нещодавно, голова Микола Назаров та лікар-реабілітолог Анатолій Дворак Сарненської медико-соціальної експертної комісії вирішували проблемні питання з представниками Дубровицького, Зарічненського та Сарненського центрів зайнятості, які опікуються проблемами працевлаштування інвалідів, ділилися досвідом співпраці з Сарненським центром зайнятості. Було акцентовано увагу на те, що відповідно до вимог статті 23 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» Індивідуальна програма реабілітації інваліда є обов'язковою для виконання як органами виконавчої влади, так і роботодавцями, які працевлаштовують інваліда.
Довідково: Завдяки, в тому числі і тісній співпраці центру зайнятості та МСЕК, охочі приступити до роботи інваліди усе ж знаходять можливості для реалізації власного потенціалу у професійній сфері. В цьому році за допомогою в працевлаштуванні до служби зайнятості Сарненщини звернулися майже 90 осіб з інвалідністю, з них 31 особа працевлаштована, в тому числі троє започаткували власну справу. Проходили навчання 13 осіб, 12 з них працевлаштовані після проходження професійного навчання.
Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Ужгороді міліціонери ...
Наступна новина: 17.09 в Управлінні ДСНС ...