На Тернопіллі понад 350 медиків взяли участь у професійній прощі до Зарваниці

На Тернопіллі понад 350 медиків взяли участь у професійній прощі до Зарваниці

17.09.14 14:20 0 574
Понад 350 працівників галузі охорони здоров`я Тернопільщини разом з новопризначеним директором департаменту охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації Володимиром Курило та священиками-капеланами 13 вересня взяли участь у професійній прощі медичних працівників до Марійського духовного центру у с. Зарваниця.

Прощу організовували комісія УГКЦ у справах мирян спільно з комісією душпастирства охорони здоров`я.

У соборі Зарваницької Матері Божої медичні працівники взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив отець-декан Володимир Топоровський у співслужінні з капеланами у справах душпастерства охорони здоров'я УГКЦ.

"Віддавайте у руки Божі усі фахові справи збереження чи продовження життя, виконання операцій і моліться, щоб бути добрим знаряддям у руках Божих», - звернувся до медиків о. Володимир. Під час проповіді він навів приклади великого Героїзму наших медпрацівників протягом трагічних сумних подій нашого часу - під час Революції Гідності та часу проведення АТО.

Отець-декан подарував прочанам ікону Зарваницької Матері Божої.

Після Св. Літургії зі словами подяки до медпрацівників звернувся сотрудник Собору Зарваницької Божої Матері о. Микола Медюх.

Від імені Високопреосвященного Архиєпископа та Митрополита Тернопільсько-Зборівського кир Василія Семенюка, слова привітання із побажанням Божого благословення на плідну лікарську працю зачитав головний капелен медиків при нашій митрополії о. Андрій Желізко. Також він виголосив подяки від Митрополита медичним працівникам області, які допомагали на Майдані.

На завершення професійної прощі медпрацівників у парафіяльному храмі Пресвятої Трійці, перед Чудотворною іконаю Зарваницької Богородиці, медики взяли участь у молебні та отримали благословення мироточивими мощами святих.

"Для мене дуже знаковим є те, що тільки три дні, як я директор департаменту і маю можливість брати участь у прощі. Люблю це прекрасне духовне джерело – Святу Зарваницю", - зауважив директор департаменту охорони здоров`я Тернопільської ОДА Володимир Курило.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Рівненщина: разом ...

КОМЕНТАРІ