Мешканці Тернопільщини отримали оновлену амбулаторію

Мешканці Тернопільщини отримали оновлену амбулаторію

18.09.14 15:08 0 511
Понад тисячу мешканців сіл Бліх та Мильне, що на Зборівщині, обслуговуватиме нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

Під час урочистостей заступник директора Департаменту охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації Віктор Овчарук зазначив, що подальший розвиток сімейної медицини, створення відповідних умов для лікарів загальної практики сімейної медицини та їх помічників є одним із пріоритетів роботи лікарів Тернопільщини, а відкриття амбулаторії – це ще один крок до доступних та якісних медичних послуг.

В оновленій амбулаторії зробили капітальний ремонт приміщень, провели електромонтажні та сантехнічні роботи. Для цього були залучені кошти благодійників та спонсорів, медичного бюджету області та Мильнівської сільської ради – загалом понад 100 тисяч гривень.

Нині всі приміщення амбулаторії - приймальня, стоматкабінет, кабінет сімейного лікаря, маніпуляційний кабінет, акушерський кабінет, денний стаціонар на 5 ліжок – зручні та просторі. Тут пацієнти матимуть змогу пройти профілактичний огляд, отримати невідкладну медичну допомогу, а також лікуватися у денному стаціонарі.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: 17 вересня відзначають своє ...

КОМЕНТАРІ