У Рівненському районі виявлено факт ненадходження коштів до бюджету на суму 141 тис грн

У Рівненському районі виявлено факт ненадходження коштів до бюджету на суму 141 тис грн

18.09.14 14:34 0 367
Прокуратурою Рівненського району у ході перевірки виявлено порушення вимог бюджетного та містобудівного законодавства у діях посадових осіб однієї із сільських рад.

Встановлено, що рішенням сесії сільської ради затверджено «Порядок пайової участі замовників будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури сільської ради» та типовий договір про таку пайову участь.

? Однак її службовими особами всупереч вимогам Бюджетного кодексу України, Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про місцеве самоврядування в Україні» не вжито заходів щодо укладення такого договору із товариством, яким у лютому місяці цього року здано в експлуатацію 28-квартирний житловий будинок кошторисною вартістю 3,5 млн грн., ? повідомив прокурор Рівненського району Андрій Забродоцький. ? Указане призвело до ненадходження коштів до місцевого бюджету на загальну суму близько 141 тис грн., що завдало істотної шкоди охоронюваним законом громадським інтересам.

За вказаним фактом прокуратурою району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість) та розпочато кримінальне провадження, розслідування якого доручено СВ Рівненського районного відділу міліції.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: У Тернополі визначили ...

КОМЕНТАРІ