для відновлення життєзабезпечення території міста Слов’янськ відправилися Рівненські рятувальники

для відновлення життєзабезпечення території міста Слов’янськ відправилися Рівненські рятувальники

18.09.14 11:05 0 495
17 серпня до м. Слов’янськ Донецької області вирушила група піротехнічних робіт в складі 5 чоловік, група інженерних робіт в складі 2 чоловік та 2 медика аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області на спеціальних автомобілях. Рятувальники будуть виконувати роботи з очищення від вибухонебезпечних предметів звільнених територій населених пунктів та надавати допомогу інфраструктурі міста.

Керівництво Головного управління Держслужби з НС перевірило готовність рівненських рятувальників до виконання завдань за призначенням на Сході країни.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держслужби з НС полковник служби цивільного захисту Сергій Крук, поспілкувавшись з кожним рятувальником, що вирушає у небезпечний регіон, особисто переконався у забезпеченні необхідними засобами індивідуального та медичного захисту особового складу і всім необхідним екіпіруванням. Крім того за дорученням голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Рибачка, полковник Сергій Крук, передав побажання успіху при виконанні завдань за призначенням та вручив рятувальникам сучасні засоби освітлення.

Особовий склад, вкотре було проінструктовано, та наголошено перш за все на дотриманні заходів безпеки при виконанні робіт за призначенням, а також скорішого повернення.

ГУ ДСНС України у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Міський голова Микола ...
Наступна новина: В обласному центрі відкрили ...

КОМЕНТАРІ