950 дітей області отримали допомогу за час проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

950 дітей області отримали допомогу за час проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

18.09.14 08:00 0 411
Традиційно, щороку, наприкінці серпня – початку вересня, в області органами і закладами освіти, службами у справах дітей проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

Метою заходу є надання дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності.

За інформацією служби у справах дітей облдержадміністрації, серед 243 тис. 426 дітей, які проживають на території області, 139 тис. 697 дітей шкільного віку. Із загальної кількості школярів у поточному році з різних причин не приступила до навчання 21 дитина. Після усунення причин, з яких діти не навчалися, 6 школярів сіли за шкільні парти вже до 10 вересня. Щодо повернення до навчання інших – питання вирішується.

За час проведення рейду близько 950 дітей отримали різні види допомоги, в тому числі гуманітарну та матеріальну. Слід зазначити, що питання щодо навчання неповнолітніх перебуває на контролі протягом всього навчального року.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку служба у ...
Наступна новина: У Шотландії останній день ...

КОМЕНТАРІ