У Житомирі вшанують пам’ять загиблих в антитерористичній операції

У Житомирі вшанують пам’ять загиблих в антитерористичній операції

18.09.14 08:28 0 439
Держава має зробити все, щоб хлопці, які отримали поранення під час бойових дій, були впевнені у тому, що їх не залишать сам-на-сам зі своїми проблемами. Позиція Президента України чітка: для людей, що пройшли війну, - кошти надаватимуться першочергово. На цьому наголосив народний депутат Микола Томенко під час перебування на Житомирщині в складі депутатської місії, що покликана допомогти військовослужбовцям і армії.

Депутат – ветеран Афганістану розповідає, що багато хто був поранений на тій війні, але ні в кого не було сумнівів у тому, що їх залишать без підтримки. «Ми на себе взяли реабілітацію хлопців з 95-ї бригади. На жаль, там дуже багато поранених – це підрозділ, який багато воює. Має бути окрема програма по реабілітації. Не просто, наприклад, поставити протез, а супроводжувати цю людину протягом усього життя. Все зробимо для цього», - каже Микола Томенко.

Велика робота проводиться на державному рівні. Ведуться перемовини

з менеджерами відомої ізраїльської реабілітаційної компанії, яка має мережу військових шпиталів. Вони готові допомогти консультаціями спеціалістами, коштами, технологіями, надати медичне обладнання, навчити фахівців. У планах – створення з їх допомогою у Києві центру по реабілітації військовослужбовців, що брали участь в антитерористичній операції.

Україна належним чином повинна вшанувати своїх загиблих воїнів. У цьому впевнений голова обласної спілки ветеранів афганської війни Павло Ментов. На Новому бульварі в обласному центрі, де знаходиться пам'ятник воїнам-афганцям «Чорний тюльпан», планується спорудити комплекс для вшанування воїнів, загиблих в інших країнах, починаючи з фінської, яка забрала 237 життів. Також тут вшановуватимуть подвиг військовослужбовців, що загинули на сході України під час антитерористичної операції, і героїв Небесної сотні.

«Сподіваюсь, тут буде споруджено меморіальний комплекс, біля якого люди будуть думати не тільки про смерть, а й про майбутнє», - сказав Павло Ментов.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Тернопіллі селянам ...

КОМЕНТАРІ