На Житомирщину прибули народні депутати – ветерани Афганістану

На Житомирщину прибули народні депутати – ветерани Афганістану

18.09.14 14:40 0 496
17 вересня до Житомира за дорученням Президента України прибули п'ять народних депутатів – ветеранів Афганістану: Микола Томенко, Сергій Куніцин, Віталій Крутій, Дмитро Андрієвський, Микола Катеринчук.

Як пояснив Микола Томенко, в зв'язку з непростою ситуацією в країні Президент попросив включитися в роботу депутатів, що пройшли Афганістан, і побувати у військових частинах, де триває підготовка військовослужбовців до участі у воєнних діях, де йде заміна людей.

«Об'їздивши військові частини, ми дізнаємось реальну ситуацію і доповімо у Київ. Завданням держави є переозброєння армії. Вона повинна надати зброю належного рівня, соціальну підтримку, необхідну психологічну допомогу, працевлаштувати людей», - вважає депутат.

«Наш афганський досвід буде корисним у цій ситуації, яка склалася в державі. Дай Боже, щоб довше тривало це перемир'я і дало нам можливість створити армію, про яку ми мріємо. Адже закликами і рекламою на біг-бордах ми не переможемо. Завдання нашої місії - щоб офіцери і солдати зрозуміли: Президент і влада хочуть бачити реальну ситуацію на місцях і допомагати у вирішенні проблем», - каже Микола Томенко. Потрібен певний час, щоб відродити знищену армію і зробити її такою, яку б українці шанували і ворог боявся.

«Житомирщина – одна з найактивніших областей щодо участі у воєнних діях і молодих людей, і офіцерів. Обов'язок держави – належним чином оцінити героїзм її військовослужбовців», - переконаний народний депутат.

Голова Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану, народний депутат зазначив, що депутати побувають у Житомирському обласному госпіталі, вручать військовослужбовцям, що пройшли АТО, свої афганські нагороди. Побувавши у військових частинах, побачать, як готують хлопців. Після цього їм буде надана реальна допомога у техніці, озброєнні.

Зустрів поважних гостей і подякував їм за увагу кандидат на посаду заступника голови облдержадміністрації Ярослав Лагута. Він зауважив: «Дійсно зараз влада працює по-новому, і наші гості керують не з високих київських кабінетів, а безпосередньо тут, на місці, розбираються у справах. Така увага викликана тим, що військовослужбовці і добровольці Житомирщини на беруть найактивнішу участь в АТО».

За словами Ярослава Лагути, потрібно скоординувати діяльність обласної влади відповідно до вимог центральної влади, щоб усі програми, покликані забезпечити військовослужбовців усім необхідним, працювали, були реальними. В області вже працює програма реабілітації військовослужбовців. Визначено 6 лікувальних закладів обласного рівня, де буде проводитись власне фізична реабілітація. Окремий напрямок – психологічна допомога, не менш важлива, ніж фізична.

«Бойовий досвід наших гостей, - вважає посадовець, - є безцінним. Це і обмін досвідом, і вибудування певної вертикалі співпраці між місцевою і центральною владою. Головне - щоб всі ці питання вирішувалися в режимі реального часу і йшли на користь воякам».

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі визначили ...
Наступна новина: Володимир Гунчик: У 2015 ...

КОМЕНТАРІ