У Києві відбудеться VIII Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні»

У Києві відбудеться VIII Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні»

18.09.14 12:00 0 451
У Києві 23 вересня відбудеться VIII Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні». Його організатором є Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ). Мета заходу – підготувати вітчизняний телепростір до переходу з аналогового до цифрового телебачення, забезпечити прозорість та зручність реформ.

Ще одна важлива ціль VIII Міжнародного форуму – сприяти ефективному регулюванню державного процесу впровадження цифрового телебачення, залучити до обговорення всіх питань громадськість та ЗМІ.

Серед учасників VIII Цифрового форуму – представники Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформації, Нацради України з питань телебачення та радіомовлення, Антимонопольного комітету України, Національної комісії з питань зв’язку України, ТОВ «Зеонбуду», концерну РРТ, Українського державного центру радіочастот. Також у заході візьмуть участь представники регіональних та місцевих мовників.

У рамках форуму заплановані широкі дискусії на теми: Національні цифрові телевізійні мережі: завдання, перспективи реформування (якою має бути оптимальна модель побудови українських цифрових телевізійних мереж у нових суспільно-політичних обставинах? Які європейські стандарти та досвід варто враховувати під час перегляду моделі), Регіональні мовники у «цифрі»: можливості для вирішення проблеми до кінця реформи (вирок регіональному мовленню у цифрі від попереднього складу Національної ради: чи були реальні підстави? Конкурс на регіональне мовлення в цифрі та перевірки переможців: чи можна скасувати результати?), Місцеве цифрове телебачення: білі плями на мапі України (мовлення громад у «цифрі»: європейський досвід).

«Упродовж наступного року є перспектива повного перегляду цифрової реформи, - коментує виконавчий директор НАМ Катерина М’ясникова. – На Нацрада України як основний регулятор галузі вже зробила певні кроки для прийняття попередніх рішень. Є ймовірність, що система цифрового мовлення в Україні буде трансформовано докорінно. Я сподіваюся, що вона більше відповідатиме інтересам глядача та мовника. На цьогорічному Форумі ми говоритимемо про найбільш проблемні питання, які повинен переглянути новий склад Нацради, посадовці в частотних органах».

Зазначимо, телеканал ZIK – серед інформаційних партнерів VIII Міжнародного форуму «Цифрове мовлення в Україні».

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ