У Волинській області голова облдержадміністрації Володимир Гунчик провів перший виїзний прийом громадян з особистих питань у Рожищенському районі

У Волинській області голова облдержадміністрації Володимир Гунчик провів перший виїзний прийом громадян з особистих питань у Рожищенському районі

18.09.14 15:12 0 605
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик 15 вересня провів перший виїзний прийом громадян з особистих питань у Рожищенському районі.

Одне з перших звернень було від дружини мобілізованого мешканця району. Вона просила сприяння щодо призупинення сплати коштів за іпотечним кредитом. Володимир Гунчик повідомив, що нещодавно відбулася зустріч з волинськими банкірами, під час якої він просив з розумінням ставитися до ситуації користувачів кредитів, які нині перебувають у зоні АТО, їх родин. Відтак, порадив звернутися із заявою до обласного центрального офісу щодо реструктуризації поточного боргу та можливої відстрочки з виплатами. “Тим більше, нині є закон, який забороняє вилучення майна в рахунок кредиту. До того, ж держава підтримує родини учасників АТО, надає їм певні пільги”, - зауважив голова облдержадміністрації.

Мешканці с.Кременець нарікали на непрофесійність директора школи. Володимир Гунчик дав доручення заступнику голови ОДА Світлані Мишковець ретельно вивчити це питання.

Зверталися до голови ОДА і щодо затримок у виплаті коштів за програмою “Власний дім”, прохач 30 тисяч на будівництво, для його завершення потребує ще 20 тис. грн. “Ми спрямуємо листа до Фонду сприяння молодіжному будівництву. Якщо кошти є - працюватимемо, щоб ви їх отримали”, - сказав голова облдержадміністрації.

Жителі с.Кременець просили реконструвати там дитсадок та встановити у закладі твердопаливний котел. Голова ОДА порадив оперативно підготувати проектно-кошторисну документацію для робіт на основі співфінансування, щоб до кінця листопада винести це питання на сесію райради. Тоді буде можливість включити цей об'єкт у перелік фінансування за державні гроші на 2015 рік.

Мешканка Копачівки просила допомоги у підключенні будинку до електромережі. Загалом, як розповів він, необхідно прокласти мережу до усієї нової вулиці, де вже зведено понад 10 нових помешкань. Кошти потрібні чималі, нині це питання - на контролі у голови Рожищенської РДА Вадима Дулюка.

Володимир Гунчик зауважив, що такі питання необхідно вирішувати комплексно. Місцевій владі варто звернутися до Національної комісії державного регулювання енергетики. Однак перед тим - проаналізувати, яким чином держава може допомогти, чи готові мешканці приєднатися до цих робіт на умовах співфінансування.

Депутат Рожищенської районної ради клопотав про ремонт дороги від сіл Переспа до Малинівка. Порушено питання щодо безоплатного харчування дітей з родин мобілізованих у старших класах. Голова облдержадміністрації підкреслив, що принципове рішення на обласному рівні прийнято, необхідно ініціювати його на районному рівні, та розглянути виділення коштів на ці цілі під час засідання сесії райради.

Окрім того, в ході прийому громадян порушувалися побутові, соціальні, кадрові питання, клопоталися щодо працевлаштування.

Прес-служба облдержадміністрації.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ