Луцьк: лариса Соколовська поінформувала про підготовку міста до опалювального сезону

Луцьк: лариса Соколовська поінформувала про підготовку міста до опалювального сезону

18.09.14 16:48 0 395
Напередодні 64-ї сесії міської ради депутати продовжують працювати у складі постійних комісій. на своє засідання зібралися члени постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження. Участь у її роботі взяли секретар міської ради Сергій Григоренко, Василь Гриб, Роман Бондарук, Рустам Дячук, Сергій Сівак, Микола Дендіберін, заступник міського голови Лариса Соколовська.

Одним і з питань порядку денного роботи комісії було “звіт про хід виконання робіт по підготовці до опалювального сезону в м. Луцьку на 2014-2015 роки”. З цього питання присутніх поінформувала заступник міського голови Лариса Соколовська. Вона зауважила, що нині ведеться активна робота з підготовки до нового опалювального сезону. Проводиться перевірка будинків та систем. До 1 жовтня планують завершити усі роботи.

Заступник міського голови зауважила, що цей опалювальний сезон буде дуже складний. Країна нині перебуває у непростому становищі. За її словами, нині складна ситуація з постачанням природного газу. Лариса Соколовська зазначила, що необхідно зменшити споживання газу на 30 %. У зв'язку з цим у серпні місяці було припинено подачу гарячої води до осель лучан. Крім того, розроблено цілий ряд заходів щодо економії газу.

Також члени комісії розглянули питання про ліквідацію комунального підприємства “Зелене господарство міста Луцька”. Заступник міського голови Лариса Соколовська зауважила, що прийнято рішення про припинення діяльності вищезазначеного підприємства. За її словами, майно “Зеленого господарства” буде передано КП “Парки та сквери м. Луцька”. Крім того, підприємство має значну заборгованість.

Доповнив Ларису Соколовську секретар міської ради Сергій Григоренко, який зауважив, що він на одному з засідань виконкому ініціював питання про вивчення діяльності комунальних підприємств та ліквідацію неефективних. За його словами, є підприємства, без яких місто не може обійтися. Проте, ряд підприємств, які дублюють функції родин одного чи просто непотрібні місту і їх функції може виконувати і приватний бізнес. Сергій Григоренко повідомив, що була створена спеціальна комісія, яка вивчає це питання. За результатами її роботи прийнято рішення про ліквідацію КП “Зелене господарство м. Луцька”. Він наголосив, що воно виконує схожі функції з КП “Парки та сквери м. Луцька”. Крім того, планують ліквідувати підприємство “Луцькреклама”. Нині вивчається питання доцільності існування підприємств “АвтоПаркСервіс” та “Луцькмістобуд”.

Зрештою, члени комісії підтримали запропонований проект рішення.

Розглянули й питання “Про забезпечення участі територіальної громади м. Луцька у здійсненні громадського контролю за роботою громадського транспорту міста Луцька”. Про суть документа та його особливості поінформував його автор, депутат міської ради Роман Романюк.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ