За втягнення жінок у проституцію та сексуальне рабство волинянка отримала три роки позбавлення волі

За втягнення жінок у проституцію та сексуальне рабство волинянка отримала три роки позбавлення волі

19.09.14 08:28 0 465
Апеляційний суд розглянув кримінальну справу щодо жінки, яка вербувала вродливих українок та схиляла їх до зайняття проституцією на території Республіки Польща.

Апеляційний суд Волинської області розглянув кримінальну справу за апеляційними скаргами прокурора, засудженого та захисника засудженої на вирок Луцького міськрайонного суду. Судом першої інстанції 46-річну жительку Володимир-Волинського району засуджено за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України. Феміда присудила жінці п'ять років позбавлення волі з іспитовим терміном три роки. Цим же вироком за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України засуджено й іноземця, щодо якого при апеляційному розгляді справи рішення постановляється окремо.

Згідно з вироком Луцького міськрайонного суду жителька Волині та громадянин сусідньої держави визнані винними у вчинені особливо тяжких злочинів на території України та Республіки Польща. Розглядаючи справу в апеляційному порядку, встановлено, що зловмисники на початку 2011 року займалися вербуванням молодих жінок віком від 18-ти до 30-ти років та легально, забезпечивши усіма необхідними документами, переправляли їх на територію Республіки Польща для подальшої сексуальної експлуатації. Підсудні, скористалися скрутним матеріальним становищем жінок та тим, що вони не мали постійного місця роботи, пропонували вигідні умови праці за кордоном та – головне - непоганий заробіток. У такий спосіб вони схиляли їх до зайняття проституцією в будинках розпусти на території сусідньої держави. За кожну завербовану жертву засуджені отримували грошову винагороду: волинянка – 200, а іноземець – 400 доларів США.

У апеляції прокурор пропонував скасувати вирок суду першої інстанції, оскільки вважав, що призначене підсудним покарання не відповідає тяжкості вчинених ними злочинів та клопотав постановити новий вирок, яким призначити їм покарання, передбачене ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України, та присудити по 9 років позбавлення волі кожному з конфіскацією належного їм на праві власності майна.

Уже в судовому засіданні осуджена жінка та її захисник від своєї апеляційної скарги відмовилися.

За цих обставин Апеляційний суд Волинської області апеляцію прокурора задовольнив частково. Вирок Луцького міськрайонного суду щодо обвинуваченої в частині призначеного їй покарання за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України скасовано. Водночас суд другої інстанції постановив новий вирок і призначив покарання у виді трьох років позбавлення волі з конфіскацією всього належного їй на праві власності майна в дохід держави. У решті вирок залишено без змін.

СЗГ УМВС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ