В Луцьку 200 сімей мобілізованих отримали продуктові набори

В Луцьку 200 сімей мобілізованих отримали продуктові набори

19.09.14 14:54 0 511
У Палаці культури міста Луцька 200 сімей (в них 268 дітей), члени яких мобілізовані чи перебувають в зоні АТО, отримали продуктові набори. Захід відбувся у партнерстві Луцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна».

Директор обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк передала найщиріші вітання від благодійників зі Скандинавських країн, які зібрали кошти, щоб купити для українців невеликі гостинці. “Головне - не подаруночки, а осмислення того, що тисячі людей за кордоном за нас моляться, і що Бог нас любить. Жителі далекої Скандинавії хочуть поділитися із нами краплинкою великої Божої любові”, ­ сказала Людмила Лонюк. Окрім того, що благодійники зібрали кошти, за які куплено продукти харчування, діти зі Швеції передали своїм ровесникам свої улюблені іграшки. Вона також передала від скандинавців Божі благословення, побажання мирного голубого неба, щоб сім'ї знову були разом, щоб ранки розпочиналися радісним щебетом птахів.

Директор Луцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ліна Галан подякувала від себе і міської ради «Дитячій місії. Україна» за багаторічну співпрацю, за постійну підтримку соціальних проектів, які реалізуються у місті Луцьку, і побажала, щоб добро поверталося сторицею.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ