Луцьк завершує підготовку до опалювального сезону

Луцьк завершує підготовку до опалювального сезону

19.09.14 13:39 0 404
Луцьк на повну потужність готується до нового опалювального сезону. Про це повідомляє прес-служба ДКП “Луцьктепло”. І хоч його вчасний початок під питанням через незрозумілу ситуацію із газом - без тепла лучани не залишаться.

ДКП «Луцьктепло» посилено готує свої виробничі потужності та магістралі до опалювального сезону 2014-2015 рр. Станом на 1 вересня здійснено капітальний ремонт та реконструкція 2 км, виконано на 100% поточний ремонт, а це складає 129, 5 км трубопроводів тепломереж, проведено гідравлічні випробування теплових мереж , здійснено планові ремонти котельного обладнання та центральних теплових пунктів.

Поряд з цим, у підприємстві розроблений оперативний план технічних та організаційних заходів, спрямованих на скорочення використання паливно-енергетичних ресурсів у 2014-2015 роках. Згідно цього плану підприємство вже здійснює технічне переоснащення котельні на вул. Декабристів, 29-В з заміною пальників на котлі, мережевих насосів та встановленням автоматичного регулювання споживання природного газу.

Зараз підприємство завершує підготовку до опалювального сезону. Залишилося близько десяти відсотків, аби привести котельні до готовності подавати тепло. Усі роботи обіцяють завершити вчасно згідно з графіком.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У жовтні 2014 року ...
Наступна новина: День відкритих дверей ...

КОМЕНТАРІ