В Житомирській області довідки про переважне місце перебування переселенцям видаються безкоштовно

В Житомирській області довідки про переважне місце перебування переселенцям видаються безкоштовно

19.09.14 08:00 0 335
Про кількість звернень переселенців до міграційної служби та результати роботи відвідування місць масового проживання вимушених переселенців зі сходу країни доповідав на засіданні регіонального координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до Житомирської області, перший заступник начальника Управління Державної міграційної служби у Житомирській області Анатолій Федорчук.

«До територіальних підрозділів міграційної служби України в Житомирській області станом на 16 вересня звернулися 430 переселенців. Зокрема зверталися з таких питань: щодо вклейки фото в паспорт (25 і 45 років); щодо втрати документів; оформлення паспорту для виїзду за кордон; оформлення проїзних документів для дітей; внесення інформації про дітей до паспорту для виїзду за кордон», - зазначив Анатолій Федорчук.

За його словами, в Управлінні Державної міграційної служби у Житомирській області зареєстровано місце проживання 143 громадян з числа переселенців, також зареєстровано місце перебування 79 таким громадянам.

Анатолій Федорчук повідомив, що останнім часом активізувалися звернення громадян, адже працівники управління постійно виїжджають до місць компактного проживання переселенців – готель «Житомир», санаторій«Тетерів», готель «Спортивний». З цією категорією громадян проводиться роз'яснювальна робота щодо відновлення документів та отримання довідок про місце перебування чи проживання.

«Управління Державної міграційної служби у Житомирській області видає довідку про переважне місце перебування людини, яка необхідна для отримання матеріальної чи медичної допомоги. Такий документ діє шість місяців. Довідки про переважне місце перебування є безкоштовними. Сплачується лише державне мито за відновлення паспорту. Всі інші послуги, крім оформлення закордонного паспорту, є безкоштовними», - пояснює Анатолій Федорчук.

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський наголосив на тому, що Управлінню Державної міграційної служби в області необхідно посилити роз'яснювальну роботу з керівниками ВРЖЕПів, пояснити як і що робити, коли до них звертатимуться переселенці. А також розробити відповідні пам'ятки, на яких буде зазначена корисна інформація для переселенців, та розмістити в кожному ВРЖЕПі.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Луцьк: велошкола!!!

КОМЕНТАРІ