У Чернігові проходять заходи до Дня міста

У Чернігові проходять заходи до Дня міста

19.09.14 10:50 0 457
В Центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського в мистецькій галереї «Вернісаж у бібліотеці» відбулось відкриття персональної фотовиставки Ольги Шеремет «Нові мелодії старого міста».

Ця виставка присвячена 71-й річниці визволення міста Чернігова від німецьких окупантів.

Під час спілкування з відвідувачами Ольга Шеремет розповіла про себе та про свою творчість. За її словами, вона ще з дитинства цікавилася фотографією, хоча за спеціальністю – вчитель хімії та біології. У своїх роботах, серед яких: портрети, пейзажі, квіти, тварини, вона намагається відтворити всю красу нашого краю.

Крім того, в рамках відзначення Дня міста Чернігова в читальному залі бібліотеки проходила зустріч «Перегортаючи сторінки історії». Вона присвячена всім героям, які в наш час захищають територіальну цілісність нашої держави на сході України.

У заході взяли участь директор бібліотеки Ніна Власенко, депутат Чернігівської міської ради Олександр Шкурат, студенти чернігівських ВУЗів та ліцею залізничного транспорту, громадськість міста, а також представники місцевих засобів масової інформації.

Під час зустрічі учасники антитерористичної операції на сході України, військові Чернігівського батальйону Віталій Задорожний та Вадим Піщур розповіли присутнім про свої бойові дні. Вони запевнили, що українські солдати не втрачають бойовий настрій, вони завжди готові захищати свою країну від загарбників.

Всі присутні мали можливість переглянути документальні історичні хроніки про бої на Чернігівщині, що відбувались у 1943 році.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Хмельниччині голова ...

КОМЕНТАРІ