В Абхазії мітингують на підтримку незалежності Шотландії

В Абхазії мітингують на підтримку незалежності Шотландії

19.09.14 14:23 0 426
Десятки людей зібралися в столиці сепаратистського регіону Грузії Абхазії, щоб висловити підтримку незалежності Шотландії. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

18 вересня в Шотландії відбувається референдум, на якому буде вирішено чи стане Шотландія незалежною державою чи залишиться частиною Великобританії.

У той час, як шотландці голосують, близько ста членів молодіжних абхазьких організацій зібралися на акцію на площі Незалежності в Сухумі. Учасники акції тримають прапори Абхазії й Шотландії.

Активіст Альхас Аджіджал заявив, що абхазькі молодіжні організації хотіли відправити делегацію спостерігачів на референдум, але британське посольство відмовилося видати їм візи.

Тбілісі фактично втратив контроль над абхазьким регіоном внаслідок війни 1992-93 років. Після війни 2008 року Росія визнала «незалежність» Абхазії і офіційно закріпила статус своїх військових на території самопроголошеного утворення. ООН і більшість країн світу не визнають незалежності Абхазії і далі вважають її частиною території Грузії. Тбілісі визнав Абхазію і ще один сепаратистський регіон, Південну Осетію, територіями, окупованими Росією.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельниччина: на ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ